Zula’ya Mülteci Haritası Geldi

07 Kasım 2015 yazar: Serkan Levent
Zula’ya Mülteci Haritası Geldi
Diğer Oyunlardan Haberler
0

Lokum Games ve Mad Byte Games iş birliği ile ülkemizde en çok oynanan FPS oyunlarından biri olan Zula için yeni güncelleme ile birlikte oyuna oldukça dikkat çekici bir harita eklendi.

Özellikle son zamanlarda bir dram haline gelen ve yaklaşık 4 milyonun üzerinde mülteci olduğu tahmin edilen ülkemizde, Zula yapımcıları tarafından mülteci sorunlarına dikkat çekmek amacıyla böyle bir güncelleme yayınlandığı belirtiliyor. Yayınlanan harita, gün geçtikçe de oyuncular tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

15-11/07/zulaaa4.jpg

Zula ekibi tarafından yapılan harita duyurusuna göre mülteci sorununa dikkat çekmek amacıyla ve ülkemiz tarihine adını altın harflerle yazdırmış Gaziantep şehrini bu güzel misafirperverliğinden dolayı onurlandırmak için böyle bir karar aldığı ifade ediliyor.

15-11/07/zulaaa2.jpg

Gaziantep Mülteci Kampının Zula Hikayesi

Ülkede ve bölgede huzursuzluk çıkarmayı gaye edinen Gladyo Timi, Gaziantep’te bulunan Mülteci Kampı çevresinde Zula tarafından tespit edilir. Gladyo’nun olası bir saldırı düzenlemesi Türkiye’nin iç huzurunu bozmakla kalmayacak, yurt dışındaki itibarını da zedeleyecektir.

Durumu haber alan Demir Erez, Gladyo Timinden gelecek olası bir saldırıyı önlemek için ekibiyle Gaziantep’e gelir. Mülteci kampı içerisinde konuşlanan Zula Ekibi, Gladyo’nun oyununu bozabilecek mi?

:: Zula oyununa eklenen mülteci haritası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Cevap Yazın