Yeni Uncharted 4 Videosu Ortaya Çıktı

05 Aralık 2015 yazar: Anıl Dinçer
Yeni Uncharted 4 Videosu Ortaya Çıktı
Diğer Oyunlardan Haberler
0

PlayStation Experience 2015 kısa bir süre önce başladı.Naughty Dog, PlayStation Experience 2015‘in başlangıcında Uncharted 4: A Thief’s End için yeni bir video gösterdi. Oldukça iddialı yapımların yer alacağını bildiğimiz etkinlik, açılışını da PlayStation 4 platformunun en iddialı yapımları arasında yer alan Uncharted 4: A Thief’s End ile yaptı.
Uncharted-PSX-Gameplay

Geçtiğimiz günlerde ki The Game Awards 2015 etkinliğinde gösterilen videosundan tamamıyla farklı bir sahnenin gösterildiği Uncharted 4: A Thief’s End videosunda, ana karakterimiz Nathan Drake ile ağabeyi Sam Drake arasında geçen konuşmaya tanık oluyoruz. Ara sinematikte dikkatimizi çeken ilk şey, projenin başında olan isim olan Neil Druckmann tarafından da altı çizdiği konu oluyor. Bildiğiniz gibi, Neil Druckmann, The Last of Us oyunundan çok şey öğrendiklerini ve bunu Uncharted 4‘e de yansıtacaklarını söylemişti. Bunun etkilerini de bu ara sinematikten görebiliyoruz. Dikkatimizi çeken bir başka etken ise, oyuna eklenen RPG öğesi. Artık sohbete, ekranda çıkan tuşlara basarak yön verebiliyoruz.

Oldukça etkileyici bir manzaraya karşı yapılan konuşmanın yer aldığı sinematiği aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

Bir Cevap Yazın