Yeni Şampiyon: Illaoi

11 Kasım 2015 yazar: relre
Yeni Şampiyon: Illaoi
League of Legends
0

Pasif: Yaşlı Tanrının Elçisi

Illaoi belli aralıklarla yakındaki bir duvarda bir dokunaç çıkarır. Dokunaçlar, Illaoi’nin yetenekleri ile etkileşime geçer ve öldürülene ya da bir dakika hareketsiz kalana dek varlığını korur.

 

Q: Dokunaç Darbesi
Pasif: Rakip şampiyonlara vuran dokunaçlar, Illaoi’yi kayıp can değerinin küçük bir bölümü kadar iyileştirir.

Aktif: Illaoi yaptığı büyüyle hedef yöne uzantılar gönderir ve isabet alan tüm rakiplere hasar verir.

 

W: Sille Tokat
Illaoi bir sonraki normal saldırısında hücum ederek hedefe ilave fiziksel hasar verir ve yakındaki bütün dokunaçlara hedefe saldırmalarını emreder.

 

E: Ruh Sınavı
Illaoi yaptığı büyüyle hedef yöne uzantılar gönderir. Uzantılar temas ettiği rakip şampiyonun ruhunu yakalayıp söker ve Illaoi’ye götürür. Ruhani Rehber veya takım arkadaşları ruha saldırdığında, ruhun çektiği acının bir kısmı sahibi olan şampiyona aktarılır. Illaoi ve takım arkadaşları ruhu yok etmeyi başarırsa ya da şampiyon ruhundan uzağa kaçarsa; rakip, ağır bir yavaşlatma etkisi altında kalarak kabuk haline gelir ve çıkardığı dokunaçlar hem kendisine hem de takım arkadaşlarına saldırır. Ruh Sınavı, dokunaçların ruh ve kabuklara vurarak isabet alan bütün rakiplere fiziksel hasar vermelerini sağlar.

 

R: İlahi Ders
Illaoi havaya sıçrayıp, elindeki idolü yere çarparak yakındaki bütün rakiplere hasar verir. İsabet alan her rakip için bir dokunaç çağırır. İlahi Ders aktif durumdayken Sille Tokat’ın bekleme süresi önemli ölçüde azalır.

 

Bir Cevap Yazın