Walking Dead: Michonne İçin İlk Fragman Yayınlandı

04 Aralık 2015 yazar: Anıl Dinçer
Walking Dead: Michonne İçin İlk Fragman Yayınlandı
Diğer Oyunlardan Haberler
0

The Walking Dead: Michonne, dün bir Tweet ile ortaya çıkmıştı. Seri için üçüncü sezonun gelmesini beklerken, farklı bir şey deneyen Telltale Games, bizi biraz şaşırttı ve bir o kadar da üzdü. Bununla birlikte, oyun için ilk fragman da The Game Awards 2015 etkinliği sırasında yayınlandı.

twd_michonne_e3_key_art_no_logo-747x309
Ana senaryodan ayrı olarak bir yan senaryo oyunu olacak olan The Walking Dead: Michonne, seri için çıkan çizgi romanın #126 ve #139 sayıları arasındaki zamanı konu alacak ve Michonne karakteri ile ilgili olarak anlatılmamış olan bir hikayeyi öğrenmemizi sağlayacak.

Toplamda üç bölümlük bir oyun olarak sunulacak olan The Walking Dead: Michonne, esasen The Walking Dead oyununun ikinci sezonu için bir indirilebilir içerik olarak düşünülmüş, ama sonradan bağımsız bir içerik olarak çıkartılmasına karar verilmiş. PC / Mac, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, iOS ve Android tabanlı cihazlar için piyasaya sürülecek olan The Walking Dead: Michonne oyununun ilk bölümü Şubat ayında oyuncuların beğenisine sunulacak.

Oyun için The Game Awards 2015 etkinliği sırasında yayınlanmış olan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Bir Cevap Yazın