Unravel Çıkış Tarihi Açıklandı

15 Aralık 2015 yazar: Anıl Dinçer
Unravel Çıkış Tarihi Açıklandı
Diğer Oyunlardan Haberler
0

E3 sırasında duyurulan Unravel için çıkış tarihi kesinleşti.EA ve Coldwood, gönderdikleri bir basın bülteni ile birlikte merakla beklenen oyunlardan bir tanesi olan Unravel‘ın çıkış tarihini duyurdular. Çıkış tarihi ile birlikte oyun için bir video daha yayınlandı.
2890253-unknown-1

E3 sırasında duyurulan Unravel, Oyunun kreatif yönetmeni de olan Sahlin’in heyecanı, oyuncuların aklından hiç çıkmayacak sahnelerin yaşanmasına da sebep olmuştu. Onun heyecanı ve oyunun güzelliğiyle birlikte, Unravel en çok beklediğimiz yapımlar arasına da girmeyi başardı.

Yarny isimli bir ip yumağını oynadığımız platform oyununda, amacımız bu ipin bize sağladığı avantajlarla karşımıza çıkan engelleri geçmek. Yayınlanan son videoda ise oyunun biraz hikaye tarafına da göndermeler yapılmış.

Martin Sahlin ise oyunu şöyle anlatıyor: “Oyunlar, insanları canlandırmak ve kalplerine dokunmak için çok güçlü bir platform. Unravel ile yapmak istediğimiz de sadece bu. Yarny’nin görevi kopan bağları onarmak ve iplerle birlikte insanlar arasındaki sevgiyi tekrar sağlamak. Aynı zamanda Kuzey İsveç’ten esinlenerek oluşturduğumuz bölümlerimiz ile oyuncuların parlak zekalarını da test edeceğiz.”

İsveçli Coldwood tarafından geliştirilen ve EA tarafından yayınlanacak olan Unravel9 Şubat itibariyle PC, PS4 ve Xbox One üzerinden oynanabilir olacak. Oyun için yayınlanan son videoyu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler!

Bir Cevap Yazın