Üniversite Ligi Bölge Elemeleri Başlıyor

22 Ocak 2016 yazar: Serkan Levent
Üniversite Ligi Bölge Elemeleri Başlıyor
League of Legends
0

Rekabet üniversitelere taşınıyor, tam 232 takımın katılım gösterdiği Üniversite Ligi’nde heyecan bu hafta sonu Bölge Elemeleri’yle başlıyor!

ESL ve Riot Games işbirliği ile düzenlenen Üniversite Ligi’nin 4 haftalık Bölge Elemeleri aşaması boyunca her hafta bir bölgenin eleme süreci gerçekleşecek ve kendi elemesinde ilk 8’e girmeyi başaran takımlar Bölge Ligi’ne katılmaya hak kazanacak.

Bölge Elemeleri için eksiksiz kayıt olan ve üniversitelerarası mücadeleye katılmaya hak kazanan takımların bölgelere göre listesini aşağıda bulabilirsiniz:

  1. Bölge: 82 takım – Takım ve üniversite listesi için tıklayın
  2. Bölge: 49 takım – Takım ve üniversite listesi için tıklayın
  3. Bölge: 51 takım – Takım ve üniversite listesi için tıklayın
  4. Bölge: 50 takım – Takım ve üniversite listesi için tıklayın

ESL sistemi üzerinden gerçekleşecek Bölge Elemeleri yarın başlıyor. Yalnızca farklı üniversitelerin değil, birden fazla takım çıkartan üniversitelerin de birbiriyle mücadele edeceği ve en iyilerden biri olduğunu kanıtlamaya çalışacağı Üniversite Ligi Bölge Elemeleri’nde takımlar tekli eliminasyon sisteminde 3 maç üzerinden karşılaşacak.

Bölge Elemeleri fikstürü:

Unutmayın! ESL web sitesi üzerinden turnuva zamanını kontrol edip, maç saatinden 1 saat önce check-in yapmanız ve turnuva katılımınızı onaylamanız gerekmekte.

Üniversite Ligi özet

Bir Cevap Yazın