Türkiye Sunucusu’na özel indirimler: TBF

15 Ağustos 2015 yazar: Serkan Levent
Türkiye Sunucusu’na özel indirimler: TBF
League of Legends
0

Dark Passage’ın bu sezon da taraftarlarını gururlandırdığı Türkiye Büyük Finali onuruna, bu hafta sonu sizleri yalnızca Türkiye Sunucusu’nda geçerli çok özel bir indirim bekliyor. Üstelik her hafta sunduğumuz Türkiye Sunucusu’na özel indirimlere ek olarak! Türkiye Büyük Finali’nin yıldız şampiyonları ve her biri için birer kostüm bu hafta sonu indirimde!

TBF’de muhteşem bir performans sergileyerek şampiyonluk alışkanlığını sürdüren Dark Passage’ın şampiyonlarını %50 indirimli olarak mağazamızda bulabilirsiniz.

Naru’nun 4. maça damgasını vurduğu Diana ve Kara Valkyrie Diana kostümü, TBF’nin En İyi 5 Oyunu arasına 2 hareketle giren Zeitnot’un Vayne’i ve Ejderkatili Vayne kostümü,  Rydle’ın maç kazandıran Unufak Et kullanımını hatırlatan Alistar ve Libero Alistar,  Crystal’ın sadece finalde değil mevsim boyunca da güzel oyunlar ortaya koyduğu Rek’Sai ve Eternum Rek’Sai kostümü ve son olarak da artık neredeyse Elwind ile özdeşleşen Hecarim ve Kan Şövalyesi Hecarim kostümü, 14 Ağustos günü saat 23.59’dan itibaren indirime girecek. Bu indirim 16 Ağustos saat 23.59’a kadar devam edecek.

Sadece Türkiye Sunucusu’na özel olan bu indirimler ile şampiyon kadronuzu güçlendirebilir ve mevcut kostümlerinizin sayısını artırabilirsiniz.

Şimdiden tüm Sihirdarlara Adalet Meydanlarında zaferlerle dolu bir hafta sonu dileriz!

%50 RP İndirimine Giren Şampiyonlar ve Kostümleri:

  • Diana – Kara Valkyrie Diana
  • Vayne – Ejderkatili Vayne
  • Alistar – Libero Alistar
  • Rek’Sai – Eternum Rek’Sai
  • Hecarim – Kan Şövalyesi Hecarim

Bir Cevap Yazın