Türkiye Büyük Finali Biletleri Satışta!

08 Temmuz 2015 yazar: Serkan Levent
Türkiye Büyük Finali Biletleri Satışta!
League of Legends
0

Türkiye’de League of Legends 2015 Sezonu şampiyonu, muhteşem bir finalle belirleniyor. Binlerce taraftarın önünde oynanacak Türkiye Büyük Finali, 8 Ağustos Cumartesi günü Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek. TBF biletix sayfasına linkten ulaşabilirsiniz.

Şampiyonluk Ligi’nde ilk 6 sırayı alan takımların katılacağı TBF’de, rakiplerini eleyerek finale yükselen 2 ekip Türkiye’nin en iyisi olmak için kozlarını paylaşacak. Şampiyonun 100.000 TL kazanacağı TBF’deki toplam ödül havuzu ise yaklaşık 200.000 TL.

2014 TBF’de muhteşem bir atmosfer yaratan taraftarlar, Ülker Sports Arena’yı hıncahınç doldurmuş ve büyük heyecanın en önemli parçası olmuştu. Bu inanılmaz atmosferi bir kere daha yaşamak ve eSpor coşkusunu hep beraber hissetmek için 8 Ağustos Cumartesi günü yine Ülker Sports Arena’da olacağız. Etkinliğin biletleri ise 8 Temmuz Çarşamba günü itibariyle Biletix üzerinden satışa sunuldu!

Türkiye Büyük Finali en iyi 2 takımın 5 maç üzerinden oynanacak mücadelesine sahne olacak. Bu seride 3 galibiyete ulaşarak üstünlüğünü kanıtlayan taraf, TBF Şampiyonu unvanını elde edecek. 8 Ağustos günü saat 11.00’da başlayacak etkinliğin programı ise şu şekilde:

  • Kapı açılış – 11.00
  • Etkinlik başlangıcı – 14.00
  • Ödül töreni
  • Kapanış

TBF’den zaferle ayrılan takım yalnızca şampiyon olmakla kalmayacak, aynı zamanda yurt dışında da ülkemizi temsil etme hakkı kazanacak. Wild Card bölgeleri arasındaki eleme turnuvasına katılarak Avustralya, Japonya ve Uzakdoğu Asya temsilcileriyle karşılaşacak olan Türkiye şampiyonu, bu mücadeleden de galip ayrılması durumunda League of Legends 2015 Dünya Şampiyonası’nda yer alma fırsatını yakalayacak.

Bir Cevap Yazın