SteelSeries Siberia 200 için basın bültenini yayınladı.

19 Ekim 2015 yazar: Anıl Dinçer
SteelSeries Siberia 200 için basın bültenini yayınladı.
Teknoloji
0

SteelSeries’in Dünyadaki Tüm Oyunculara Siberia Kulaklık için Yanıtları, Siberia 200 ve Yeni Modellerin Renklerini Neyden İlham Aldı.

The Tournament-Darling and Award-Winning Headset is Back, Now in a Variety of Vibrant, Gamer-Inspired Colors

 

CHICAGO – Ekim. 20, 2015 – SteelSeries, oyun çevre bilimlerinin önde gelen üreticisidir, Siberia V2’I rağbet gören yeni özellikleri ile geri getiriyor, güncellenmiş ismiyle, renkleri üst düzey profesyonel oyunculardan ilham alındı . SteelSeries Siberia 200 Oyun Kulaklığı üst düzey ses kalitesiyle birlikte, mikrofon kalitesi ve eşsiz konforuyla eSport’u yaşamanızı sağlıyor.

 

Yedi benzersiz renk çeşidi ile gelen Siberia 200 tutku ve kişisel tarz ile profesyonel yayıncılardan ve eSports oyuncularından, SteelSeries tarafından ilham alındı.Steelseries Siberia 200 ve renkleri için original videolarını yayınlayacak. Siberia 200’ün renkleri uzmanlık, bireysellik ile elde edildi.

 

“Siberia V2’nin bitmesinden sonra, oyunculardan yenilenmesi için talep alındı – Biz bu talepler sonucunda Siberia 200 ile cevap vermekten heyecan duyuyoruz. Başarısını kanıtlamış bir sicili olan kulaklığın yenilenmesi ve tekrardan markette bulunmasını kutluyor ve oyunculara tam istedikleri şeyi teslim etmek istiyoruz,” diyen Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO. “Topluluk kulaklığın yenilenmesinde ayrılmaz bir rol oynadı, bu manada renk seçimlerinde oyuncu kişiliklerine derin bir yolculuk yaptık.  – diğer ürünlerde olduğu gibi. Biz anlamlı renk kombinasyonlarını ve oyunculara kendi hikayelerini getirdiğimiz için sevindik.”

 

Oyunculardan İlham Alınan Renkler

Siberia V2’I geri getirmeye karar verirken, şimdi ki adıyla Siberia 200, eSport oyuncularının yorumları değerlendirildi, dünyanın dört bir yanından gelen yayıncılar ve oyuncular ile, SteelSeries olarak iyileştirmeler ve seçenekler de sunmak istedik. 7 eşsiz renk seçeneği tasarlanırken yeni elçilerden ilham alındı: Sumail “Suma1L” Hassan Syed, Eric “Snip3down” Wrona, Kevin “Broken” Georges, Kellsie “KayPea” Pelling, and Edwin “Castro” Castro. Önümüzdeki haftalarda, SteelSeries hikayelerini yayınlayacak, dünya içindeki yerlerini sağlamak için, ‘’Gerçek Renkler’’ adıyla yetenekli ve özverili oyuncular ile paylaşılacak.

 

İleri Düzey Ses Özellikleri

Akustik olarak ayarlanmış olan kulaklık 50mm hoparlör çıkışlı olarak oluşuyor. Oyuncular kablo üzerinden ses yükseltme – alçaltma ve mikrofon susturma özelliklerini kullanabilecek. Dayanıklı, hareket ettirilebilir mikrofon ile canlı ve temiz bir şekilde takım arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz, rakipleriniz, yayıncılar ve arkadaşlarınız tüm kelimelerinizi duyabilir. Dahili 3.5mm, 4 kutuplu adaptor PC, Mac ve mobil cihazlarla uyumlu çalışmasını sağlar.

 

Lifestyle1
İspatlanmış Konfor

Siberia Kulaklığın eş anlamı kalıcı konfor – diğer oyun çevre birimleri markalarına göre eşsiz. Yıllarca, Dünyada oyuncular çevresinde ve rekabetçi etkinliklerde kendini kanıtlamış olan Siberia kulaklıklar, arkadaşlar arasındaki LAN turnuvalarında ve bazı büyük eSport turnuvalarında kullanıldı. Kendinden ayarlı, kafanızın yapısına göre süspansiyon sistemi ile kulaklığı dengede tutar, bu sırada deri benzeri kulak yastıkları yumuşak olduğundan kulak çevrenizi dinlendirir.

 

 

 

 

Senin Renk Seçimin Ne ?

Siberia kulaklıklar eşşiz ve farklı lezzetleri karşılamak üzere oyuncular için tasarlanmıştır. Siberia 200’ün gelişini kutlamak için, SteelSeries bu çeşitliliği kucaklamak için bir yarışma başlatıyor. Tüm dünya genelinde katılım için Facebook, Twitter, ve Instagram, 3 hafta sürecek bu büyük etkinlik sonucunda 75’den fazla fazla kazanan ödül sahibi olacak; diğer tüm detaylar için www.SteelSeries.com/ShowYourColors.

 

SteelSeries Hakkında
SteelSeries kalite, yenilik amacıyla çevre bilimleri pazarının lideri bir firmadır.Şirketin amacı oyunculara yönelik ilk market olmak ile birlikte yeniliklere ve yeni teknolojilerin arkasındaki itici güç olmuştur. Rekabete dayalı oyun turnuvalarına, eSport liglerine ve bununla birlikte profesyonel takımlar ile partnerlik onusunda yardımcı bir Dünya markasıdır. Şirket içerisinde tutke ve en iyi olma benimsenmiştir. Bu mentalite ile SteelSeries partner seçimleri ile yükselişe geçerek dünya markası olduğunu ve oyun endüstrisindeki yerini göstermiştir. http://SteelSeries.com. Yeni haberlerden haberdar olmak için SteelSeries’i takip edin. http://facebook.com/steelseries ve twitter’dan takip edin. @SteelSeries.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın