SteelSeries Rival 700’ü Duyurdu

06 Ocak 2016 yazar: Anıl Dinçer
SteelSeries Rival 700’ü Duyurdu
Teknoloji
0

SteelSeries İlk Tamamen Kişiselleştirilebilir OLED ekranlı ve Dokunsal Uyarıları Algılayabilen Yeni Rival 700’ü Duyurdu

Yeni Rival 700 tamemen oyun ile etkileşim sağlayabilmeyi hedefliyor.

 ezgif.com-video-to-gif

CHICAGO – Ocak 5, 2016 – SteelSeries, oyun çevre bilimlerinin önde gelen üreticisidir,Rival 700’ü tanıtır, dünyada ilk tamemen kişiselleştirilebilir OLED ile donatılmıştır, dokunsal uyarı desteği ve değiştirilebilir fiziksel yapısı bulunmaktadır.Baştan sona, Rival 700 dünyadaki en güçlü mouse olmak için tasarlandı, aynı zamanda oyunculara anlık olarak bilgi ve bildirim vererek oyun zevki yaşatmak için üretilmiştir.

 

SteelSeries CEO’su Ehtisham Rabbani ise Rival 700 için bunları söyledi.“Biz dünyanın ilk akıllı oyun fare sunmak için heyecan duyuyoruz.” “Oyuncuları ve eSports sporcuları dinleyerek, biz on yıldan fazla süredir profesyonel oyun farelerini ürettik. Rival 700 ise günümüzde oyuncuların deneyim edinmesi gereken bir mouse ve gelecekte onların kazanması için yardımcı olur.”

 

oled_product
OLED Ekran & Dokunsal Uyarılar

Rival 700 oyuncuları daha önce hiç bağlamamış gibi oyuna bağlar.SteelSeries’in GameSense Uygulaması ile oyuncuların kişiselleştirebileceği OLED ekrana istatistikleri, profil değişimlerini ve istedikleri logoları ve animasyonları koymalarını sağlamaktadır. Dokunsal uyarılar, fare artık sadece bir giriş aygıtıdır; artık oyuncular oyun içerisindeki olayları hissedecek ve kritik kararları almalarında yardımcı olacaktır. Rival 700 hassasiyeti ve doğruluğu etkilemeden oyun içerisindeki olayları bildirmeyi hedefler.Oyuncular oyun içerisindeki geri sayımları düzenleyebilir, can düzeyini ve bir çok istatistiği SteelSeries Engine ile sağlamaları hedeflenmiştir.

 

SteelSeries_PressRelease_BottomShot
Geliştirilmiş Hassasiyet & Performans

Üst düzey performanslı optic sensörler ile donatılmış olan Rival 700 olağanüstü performans sunar ve profesyonel oyuna zemin hazırlar.Bu optik sensörlerin oyuncular için birçok avantajları vardır.Örnek olarak;

  • Tüm SteelSeries fareler gibi, Rival 700 yazılımsal hiç bir arttırma içermeyip 1’e 1 doğru hassasiyeti sağlar.
  • Oyuncuların kişiselleştirebileceği 16,000 CPI değeri ile bir milisaniyenin altında tepki süresi ve sıfır gecikme sağlar.
  • Sensör saniyede 50g’lık ivme ile 300 inchlik bir takip doğruluğu sağlamaktadır.
  • Rival 700 değiştirilebilir sensor modülü ile oyunculara kendi istedikleri işlemi yapmalarına izin vermektedir.

 

tactile_product
Dış Yüzey

Ergonomik şekli ve kişiselleştirilebilir 7 tuş, sağ elini kullananlar için tüm kavrama stilleri ile rahatça çalışmak üzere tasarlanmıştır.Mouse yumuşak yüzeyi ile birlikte maksimum konforu hedefler, böylece oyuncular savaşın sıcağında kontrollerini asla kaybetmezler.

 custom_product

Maksimum Kişiselleştirme

SteelSeries Rival 700 günümüzdeki en iyi mouse olmak için üretildi.and Yeterli özelleştirme seçenekleri ile stabil bir oyun sağlamak için tasarlanmıştır. Ek olarak:

  • GameSense and Prism RGB aydıtlatma sayesinde farklı animasyon ve milyonlarca renk seçeneği ile oyunculara sağlanmıştır.
  • Mouse yüzeyinin farklı tasarımlara ve yüzeyler ile değiştirilmesi oyunculara bırakılmıştır.
  • Rival 700 1 metre kauçuk kablo ile gönderilir yanında ise ekstra olarak 2 metrelik kauçuk kablo ile gönderilmektedir.
  • Değiştirilebilir sensörler oyunculara yepyeni bir fare almadan piyasadaki en son sensörlere değiştirme seçeneği sunar.
  • OLED ekranın için logo ve oyun içi ayarlar kişiselleştirme imkanı sunmaktadır.

 

 

SteelSeries Hakkında

SteelSeries kalite, yenilik amacıyla çevre bilimleri pazarının lideri bir firmadır.Şirketin amacı oyunculara yönelik ilk market olmak ile birlikte yeniliklere ve yeni teknolojilerin arkasındaki itici güç olmuştur. Rekabete dayalı oyun turnuvalarına, eSport liglerine ve bununla birlikte profesyonel takımlar ile partnerlik onusunda yardımcı bir Dünya markasıdır. Şirket içerisinde tutke ve en iyi olma benimsenmiştir. Bu mentalite ile SteelSeries partner seçimleri ile yükselişe geçerek dünya markası olduğunu ve oyun endüstrisindeki yerini göstermiştir.http://SteelSeries.com. Yeni haberlerden haberdar olmak için SteelSeries’i takip edin.http://facebook.com/steelseries ve twitter’dan takip edin. @SteelSeries.

 

 

Bir Cevap Yazın