SteelSeries Apex M500’ü Duyurdu

13 Nisan 2016 yazar: Anıl Dinçer
SteelSeries Apex M500’ü Duyurdu
Teknoloji
0


apexm500_keyboard_liftedcap_merged_02
Savaş için hazırlanmış mekanik klavye titizlik ile hazırlanmış Cherry MX ve SteelSeries Engine Yazılımı ile donatıldı.

m500

CHICAGO – 11 Nisan, 2016 – SteelSeries, oyun ekipmanlarında lider ve yenilikçi, SteelSeries Apex M500 modellerini tanıttı, turnuvaya hazır olan mekanik klavye Cherry MX Red oyun switchleri ile ve SteelSeries Engine kişiselleştirilebilir uygulama ile donatıldı.Şuan da  $99.99 / €109.99 fiyat etiketi ile duyuruldu, Ultra dayanaklı Apex M500 ayrıca evrensellik kapsamında geleneksel tuş dizilim özellikleri, Anti-Ghosting teknolojisi ve mavi LED ışıklandırmasıyla süslendi.

 

“APEX M500 benim yeni klavye seçimim. Çok güçlü ve 6Gv2 kadar dayanaklı, bu yıl klavyeyi sürekli kullanmayı düşünüyorum,” konuşan Kurtis “Aui_2000” Ling, Evil Geniuses Dota2 takımı için taşıyor. “Bu klavye baktığımda herşeyi görüyorum genel olarak oyuncular kaliteyi ve hissi istiyor, uzun bir süre kullanılacak bir klavye olacak, uzun bir süre.”

m500-cherry-switch.7983df2cc30b

        cherry-logo.5ed9ef2b5d08
Cherry MX Red Switchler

Dünya genelinde oyuncuların #1 numaralı tercihi, Cherry MX Red switchler olağan üstü tutarlılık ve dayanıklılık sağlıyor.  Dünyanın en iyi oyun switchleri ve 50 milyon tuş basma garantisi, Cherry MX anahtarları oyuncular için önemli bir cephanelik görevi görmektedir.

 


ezgif.com-video-to-gif (1)
SteelSeries Engine Uygulaması

SteelSeries’ taktir edilen yazılım oyunculara en üst düzeyde özelleştirme sağlar.  Artıları ve meraklıları için eşsiz kombinasyonlar için tuşları programlayabilir, Daha hızlı oyun komutları için gelişmiş makrolar oluşturabilir, oyuna girildiğinde otomatik olarak profil değişebilir, ve sonsuz oyun olanakları ile sınırsız profil oluşturabilirsiniz.

image1.png__1600x784_q90_crop-scale_subsampling-2

Kablo Yönetimi ve Anti-Ghosting

SteelSeries’ Apex M500 akıllı kablo yönetim sistemi ile 3 kablo kılavuzu ile klavyenizin çevresindeki karışıklığı ve düzensizliği ortadan kaldırmak için vitrinde.Ayrıca 100% Anti-Ghosting teknolojisi ile donatılmış tuş takımı sayesinde ne kadar hızlı oynayacağınızı belirler ve karmaşadan uzak tutar.

SteelSeries Apex M500 mekanik klavye şuanda Kuzey Amerika da $99.99 fiyat etiketi ile Newegg ve SteelSeries.com üzerinden satışta.  Apex M500 hakkında daha fazla bilgi veya SteelSeries’in diğer ürünleri için,  www.SteelSeries.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

SteelSeries Hakkında
SteelSeries kalite, yenilik amacıyla çevre bilimleri pazarının lideri bir firmadır.Şirketin amacı oyunculara yönelik ilk market olmak ile birlikte yeniliklere ve yeni teknolojilerin arkasındaki itici güç olmuştur. Rekabete dayalı oyun turnuvalarına, eSport liglerine ve bununla birlikte profesyonel takımlar ile partnerlik onusunda yardımcı bir Dünya markasıdır. Şirket içerisinde tutke ve en iyi olma benimsenmiştir. Bu mentalite ile SteelSeries partner seçimleri ile yükselişe geçerek dünya markası olduğunu ve oyun endüstrisindeki yerini göstermiştir.

http://SteelSeries.com. Yeni haberlerden haberdar olmak için SteelSeries’i takip edin.
http://facebook.com/steelseriesturkey ve twitter’dan takip edin. @SteelSeries.

 

 

Bir Cevap Yazın