Riv9 ile FIFA Dünya Kupası Elemeleri

12 Mart 2015 yazar: Serkan Levent
Riv9 ile FIFA Dünya Kupası Elemeleri
Fifa
0

Haziran ayında final müsabakaları ile karşımıza çıkacak olan FIFA 2015 Dünya Kupası’nın son sezon maçları, hali hazırda bu günlerde oynanıyor. Turnuva hakkında biraz bilgi verecek olursak; Dünya Kupası’na katılmak için oyuncular toplam 6 sezon mücadele ederek, sıralamalarını belirliyor. Her sezonda 90 maç yapılıp, sezon sonunda  en iyi 2 oyuncu FIFA 2015 Dünya Kupası biletinin kısa yoldan sahibi oluyor. Bu 6 sezonda üçüncü sıradaki yerini alan dörder oyuncu ise en iyi iki oyuncuya eşlik ederek ayrıca finale gitmeye hak kazanıyor .

Ortalama her sezon 500.000 oyuncunun elemelere katıldığı Uluslararası FIFA turnuvasında, FIFA oyuncumuz Emre “Riv9” Kayır, 5. sezonu da boş geçmeyerek şu an için 12. sırada yer alıyor. 86 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyetle yolunda emin adımlarla ilerleyen oyuncumuzun altıncı sezondaki durumu ise 11 galibiyet, sıfır beraberlik ve namağlup durumda.

Sezon boyunca 90 maçın hepsini kazanan toplam 10 FIFA oyuncusu bulunurken bunlardan 8’i henüz açıklanmayan bir nedenden dolayı diskalifiye edildi. Böylelikle oyuncumuz Emre “Riv9” Kayır, oldukça üst sıralara yükseldi.

Oyuncumu Emre “Riv9” Kayır’ı gösterdiği performanstan dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Bir Cevap Yazın