Rise Of The Tomb Raider DLC’leri Açıklandı

04 Aralık 2015 yazar: Anıl Dinçer
Rise Of The Tomb Raider DLC’leri Açıklandı
Diğer Oyunlardan Haberler
0

Crystal Dynamics’in geliştirdiği Rise of The Tomb Raider için indirilebilir içerikleri hakkında bilgi veren Microsoft, oyunun ilk eklentisinin adının ‘Baba Yaga: The Temple of the Witch’ olacağını açıkladı. Los Angeles’ta gerçekleşen The Game Awards 2015 etkinliğinde açıklanan içeriklerde bizleri Endurance mode, Baba Yaga: The Temple of the Witch, Cold Darkness Awakened, eklenti kart paketleri ve yeni kozmetik eşyalar, kıyafetler ve silahlar bekliyor.
2809247-1424111574-6
Endurance Mode, 29 Aralık’ta oyuncularla buluşacak iken, oyuncuları dalga dalga gelen hem insan hem de hayvan tehditler bekliyor. Hem geceleyin hem de gündüzleyin Lara silahlarını, mermilerini hazırlayacak ve gardını alarak bu tehditlere karşı savaşacaktır.

Baba Yaga eklentisi 2016’ın ilk çeyreğinde gelecek gibi düşünülse de henüz kesin bir çıkış tarihi yok. Siberya’nın vahşi ormanlarında, kimsenin giremediği, girmeye cüret edemediği bir bölge vardır. Bu bölgede daha önce bir Sovyet araştırma ekibi de iz bırakmadan kaybolmuştur. Kaybolan birini arayan Lara bu vadiye girer ancak açıklayamadığı bir kabusla karşılaşır.

Aynı zamanda Baba Yaga’nın fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz ;

Cold Darkness Awakened ise bizleri Siberya ormanlarına tekrardan götürüyor. Soğuk Savaş döneminde kapatılan bir silah araştırma merkezinde üretilen gizemli bir salgın etraftaki insanlara ve hayvanlara bulaşır. Bu hastalık ile kana susamış katiller ve vahşilere dönüşen Siberya’daki yaşamın tam ortasında Lara hayatta kalmaya çalışıyor. Aynı endurance mode’da olduğu gibi dalga dalga gelen düşmanlara karşı tek başına savaşan Lara, yeni silahlar üreterek ve tuzaklar kurarak hayatta kalmaya çalışır.

2809244-1424111573-3
Xbox One ve Xbox 360 için olan Rise of The Tomb Raider, 2016’ın ilk çeyreğinde PC’ye gelirken, PlayStation 4’e ise 2016’ının sonbaharında gelecek.

Bir Cevap Yazın