Revolver R8, CS: GO Oyuncularını Bezdirdi!

10 Aralık 2015 yazar: Serkan Levent
Revolver R8, CS: GO Oyuncularını Bezdirdi!
CS:GO
0

E-Spor‘un ortaya çıkışında ve gelişiminde oldukça önemli bir role sahip olan Counter-Strike oyunları, günümüz dahilinde de hala yoğun bir ilgi görmeye devam ediyor.

Serinin son oyunu Counter-Strike: Global Offensive milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor. Oyuncu sayısının yanı sıra turnuvalarda dağıttığımilyon dolarlık ödülleriyle de dikkat çeken oyunun tercih edilmesinin sebeplerinden biri de, oyunun aktif olarak güncelleniyor olması.

Geçtiğimiz gün Steam tarafından yayınlanan yeni bir güncelleme ile birlikte CS: GO‘ya “killer replay” adı verilen yeni bir özellik eklendi. Killer replay özelliği adından da anlaşılacağı üzere oyunda nasıl öldüğümüzütekrar izlemimize olanak sağlıyor.

Revolver R8 tek atıyor!

Ayrıca ülkemizde “Altı Patlar” adıyla telaffuz edilen Revolver R8 silahı da oyuna eklendi. Ancak Revolver R8 silahının oyuncular arasındaki tabir ile “tek atması” tartışmaları beraberinde getirdi. Revolver R8 silahının çok yüksek vuruş gücüne sahip olduğu ve oyunda dengesizlik yarattığı CS oyuncuları tarafından dile getiriliyor.

15-12/10/r8_revolver00.jpg

Revolver R8 silahı, Desert Eagle tabancasının alternatifi olarak tercih edilebilirken, şimdiden CS: GO oyuncuları arasında mini AWP lakabını almış durumda.  Ayrıca yeni gelen killer replay özelliğini şimdilik sadeceDemolition ve Casual modlarında kullanılabildiğini belirtmekte fayda var.

Bir Cevap Yazın