MSI 2016 Shanghai Duyuruldu!

19 Şubat 2016 yazar: Serkan Levent
MSI 2016 Shanghai Duyuruldu!
League of Legends
0

Bölge şampiyonlarının karşı karşıya geleceği Çin’de gerçekleşecek uluslararası etkinliğimizi görmeye hazır olun! 2016 League of Legends Sezon Ortası Özel Turnuvası’na (MSI) 4-15 Mayıs tarihlerinde Shanghai Oriental Sports Center ev sahipliği yapacak.

2013 All-Star Etkinliği’nden sonra Çin’de gerçekleştireceğimiz ilk büyük uluslararası etkinlikte dünyanın en iyi takımları kendi bölgelerini iki hafta boyunca temsil edecek. Ultra-modernin gelenekselle bir bütün olduğu Shanghai, MSI 2016’da bölgelerin birbiriyle çarpışmasını heyecanla bekliyor!

Geçtiğimiz MSI’dan sonra, bölgelerin birbirleriyle daha fazla çarpışmasını istedik. Bu yüzden Grup Aşaması’nı 4-8 Mayıs tarihlerine çift devreli lig usulü, yani daha iki kat daha fazla maç olacak şekilde uzattık. Grup Aşaması’ndan sonra, 13-15 Mayıs’ta 5 maç üzerinden gerçekleşecek Yarı Finaller ve Finaller bölümüne geçeceğiz. Turnuvadan sadece bir takım MSI Şampiyonu olarak ayrılacak.

 

DETAYLAR

Mekan: Shanghai Oriental Sports Center

Tarihler:

4-8 Mayıs: Grup Aşaması

13-15 Mayıs: Final Aşaması

Format:

Grup Aşaması – Çift devreli lig usulü

Final Aşaması – 5 maç üzerinden, tekli eleme usulü

Katılan takımlar: NA LCS, EU LCS, LPL, LCK ve LMS liglerinin Kış Mevsimi şampiyonları ve 16-23 Nisan tarihlerinde Meksika’da gerçekleşecek Uluslararası Wild Card Özel Turnuvası şampiyonu.

Bilet bilgisi: Biletler hakkında daha fazla bilgiyi ilerleyen haftalarda lolespor üzerinden açıklayacağız.

Bakalım sıradaki MSI Şampiyonu hangi bölgeden çıkacak! 2016 MSI’da bölgelerini temsil etme hakkı için kapışacak takımların Bahar Mevsimi mücadelesini kaçırma!

Bir Cevap Yazın