Mouz’dan Cloud 9’a Geçit Yok

18 Nisan 2015 yazar: Serkan Levent
Mouz’dan Cloud 9’a Geçit Yok
CS:GO
0

Counter-Strike 1.6’dan süre gelen FPS arenasının köklü organizasyonlarından olan ESEA’nın 18.sezonun final maçları tüm hızıyla devam ediyor. Cloud 9, Luminosity, Denial, CLG, fnatic, Virtus.pro, Titan ve Mouz takımlarının katılımıyla gerçekleşen finallerin ilk maçı geçtiğimiz gün Cloud 9 vs. Mousesports mücadelesiyle start aldı.

Maç öncesinde oldukça çekişmeli bir mücadele beklenirken, maç başladığı gibi öyle oldu. İlk harita de_inferno olarak seçilirken Cloud 9 takımı maça oldukça iyi başladı. Inferno’da ilk yarıyı 9-6 önde kapatan Kuzey Amerika temsilcisi, ikinci yarıda Terrorist olarak istedikleri oyunu ortaya koyamadılar ve Mousesports takımı Fatih “gob b” Dayik önderliğinde mükemmel bir geri dönüşle ilk haritayı 16-11 galip kapattı.

Cloud 9 takımı ikinci haritayı oldukça iyi oynadıkları de_cache olarak seçti. Bu haritada mükemmel bir başlangıç yapan takım, 6-0’a kadar rahat bir oyun sergiledi. Ardından ise mouz bir raund almayı başardı ve devamı da gelince oyuna ortak oldular. Geriye kalan raundları da kazanmayı bilen ekip bu haritadan da 16-10 üstün ayrılarak kazananlar finalinden yollarına devam ettiler.

 

Bir Cevap Yazın