LoL Efsanelerin Yükselişi: Belgesel Serisi

29 Eylül 2015 yazar: relre
LoL Efsanelerin Yükselişi: Belgesel Serisi
League of Legends
0

Efsanelerin Yükselişi, oyunun ötesine geçiyor ve dünyanın en saygın profesyonel League of Legends oyuncularından bazılarının ilham kaynaklarını, korkularını ve iç dünyalarını keşfediyor. Bunlar, onların hikâyeleri. Türkçe altyazılı bölümler sıcak sıcak çıktı, buyrun izlemeye.

 

Efsanelerin Yükselişi 1. Bölüm: Faker ve Bjergsen – “Mazi”
En büyük profesyonel League of Legends oyuncularından ikisi, Faker ve Bjergsen; en derin kaygılarını dize getirmek için gözlerini karatıyor ve 2015 Sezon Ortası Özel Turnuvası’nda kozlarını paylaşıyor. Bugünlere nasıl geldiklerini keşfederken, iki oyuncunun da hiç görmediğiniz yanlarına tanık olacaksınız

Efsanelerin Yükselişi 2. Bölüm: Uzi ve brTT – “Yuva”
18 yaşındaki Uzi, bir yandan yetişkinliğe adım atarken, bir yandan da duygularını dizginleyip yönetmeyi öğreniyor. Diğer tarafta, Brezilyalı League of Legends şöhreti brTT; hem Sihirdar Vadisi ve ötesindeki mirasını şekillendirirken, hem de kendine parlak bir gelecek kurmaya çabalıyor. Yuvaya uzanan yolda Uzi ile brTT’ye katılın ve hikâyelerinde kilit rol oynayan olay ve insanları onlarla birlikte yad edin.

Efsanelerin Yükselişi 3. Bölüm: xPeke ve SwordArt – “Yeni Sayfalar”
eSporun deneyimli ismi xPeke; Fnatic’in mirasını sağlamlaştırmasına yardım ettikten sonra, yolculuğuna Origen takımının kurucusu ve orta koridor oyuncusu olarak devam ediyor. Tayvan’da ise SwordArt, geçen sezon Gamania Bears ile yaşadığı hayal kırıklığını geride bırakarak, Flash Wolves takımıyla kendini kanıtlamak için kolları sıvıyor.

Efsanelerin Yükselişi 4. Bölüm: Faker ve Bjergsen – “Krallar”
Faker, SKT’nin 2015 Yaz Mevsimi’ne damga vurmasını sağlayıp dünyanın en iyi orta koridor oyuncularından biri olarak konumunu savunuyor. Kuzey Amerika’da ise Bjergsen, olgunluğa adım atarak TSM’in karar mercii rolüne uyum sağlamak zorunda.

Efsanelerin Yükselişi 5. Bölüm: Uzi ve brTT – “Aile”
Bir dizi ağır yenilginin ardından, OMG ayakta kalmaya çalışırken Uzi ise profesyonel eSpordaki geleceğini sorguluyor. Dünyanın bir başka köşesinde brTT, sıkı sıkıya kenetlenen takımı paiN Gaming ile Dünya Şampiyonası’na çıkma mücadelesi veriyor.

Efsanelerin Yükselişi 6. Bölüm: xPeke ve SwordArt – “Fırtınalar”
Origen takımının kurucusu ve orta koridor oyuncusu xPeke, Dünya Şampiyonası yolunda eski takımı Fnatic ile kozlarını paylaşıyor. SwordArt ve çaylak nişancı Kkramer ise aralarındaki dil engeline rağmen, 2015 LMS Bölge Elemeleri boyunca alt koridorda denge arıyor.

Bir Cevap Yazın