LoL Arkadaşları Mobil Uygulamasını Çıktı

15 Mart 2016 yazar: Serkan Levent
LoL Arkadaşları Mobil Uygulamasını Çıktı
League of Legends
0

2016 Sezonu boyunca, LoL’ü arkadaşlarınızla birlikte oynamanızı kolaylaştıracak bazı yeni sosyal özellikler geliyor. . LoL Arkadaşları uygulamasını, Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

ARKADAŞ LİSTENİZ CEBİNİZDE OLACAK

LoL Arkadaşları uygulaması sayesinde dereceli tayfanızla haberleşmek için 10 kiloluk bilgisayar kasasını yanınızda gezdirmek zorunda kalmayacaksınız. Arkadaş listenizin tamamı, bu uygulama sayesinde sürekli elinizin altında olacak.

OYUN DAVETLERİNİ KAÇIRMAYIN

Bildirimleri açık tutarak oyun atmak isteyen dostlarınızın size ulaşmasını sağlayın ya da isterseniz bildirimleri kapatarak şu devamlı Singed alıp rakibi besleyen arkadaşınızdan kaçının.

2016 SEZONU SOSYAL ÖZELLİKLERLE GELİYOR

Bu uygulamayla şimdilik arkadaş listenizi görebilir, yeni arkadaşlar ekleyebilir ve dostlarınızla sohbet edebilirsiniz. Zamanla tıpkı League of Legends gibi bu uygulama da gelişerek yeni özelliklere kavuşuyor olacak.


Uygulamanın Seçenekler kısmında yer alan “Yardım ve Geribildirim” üzerinden yaşadığınız deneyime dair fikirlerinizi bize doğrudan ulaştırabilirsiniz.

Not: Uygulama, yalnız iOS 8.3 ve üzeri ya da Android 4.1.1 ve üzeri (API 16) sistemleri kullanan cihazlarda çalışmaktadır.

Bir Cevap Yazın