LoL All-Star Kadrosu Belli Oldu

02 Ekim 2015 yazar: relre
LoL All-Star Kadrosu Belli Oldu
League of Legends
0

Wild Card All-Star Turnuvası için 1 hafta süren oylama tamamlandı ve Avustralya’da gerçekleşecek turnuvada Şampiyonluk Ligi’ni temsil edecek 5 oyuncunun ismi belirlendi.

Kasım ayında gerçekleşecek Wild Card All-Star Turnuvası (IWCA), daha önce ülkemizde düzenlenen Uluslararası Wild Card Özel Turnuvası’ndan tanıdığımız 7 bölgenin en iyi oyuncularından oluşan temsilcilerini bir araya getirecek. Bağımsız Devletler Topluluğu, Brezilya, Japonya, Latin Amerika, Okyanusya, Türkiye ve Uzakdoğu Asya’da gerçekleşecek oylamalar sonucu her bölgenin rüya takımları ortaya çıkacak ve bu 7 takım 26-29 Kasım tarihleri arasında Avustralya Melbourne’deki 7.500 kişi kapasiteli Margaret Court Arena’da kozlarını paylaşacak.

Türkiye’nin All-Star Kadrosu

Üst koridor – Thaldrin

thaldrin

Beşiktaş’ın kaptanı ve sezon boyunca gösterdiği performansla adından söz ettiren Berke “Thaldrin” Demir, All-Star takımının üst koridorunda görev yapacak.

Ormancı – Crystal

crystal

Dark Passage’ın 2 TBF şampiyonluğu yaşayan ve Dünya Şampiyonası gören tecrübeli oyuncu Atakan ”Crystal” Aydın, sizlerin oylarıyla orman rolünde bulunacak.

Orta koridor – Naru

naru

Dark Passage’ın kaptanı ve aynı zamanda Türkiye’nin en iyi orta koridor oyuncusu olarak görülen Koray “Naru” Bıçak, Avustralya’da orta koridor rolünü üstlenecek.

Nişancı – HolyPhoenix

holyphoenix

Sezona Dark Passage’da başlayıp HWA Gaming’de noktayı koyan genç ve başarılı nişancı Anıl “HolyPhoenix” Işık alt koridorda mücadele edecek.

Destek – Dumbledoge

dumbledoge

Yılın çaylağı ödülünün yanı sıra bu sezon yaptığı oyunlarla sürekli adından söz ettiren Mustafa Kemal “Dumbledoge” Gökseloğlu, HolyPhoenix’in alt koridordaki partneri olacak.

Bir Cevap Yazın