League of Legends’ı Facebook Arkadaşlarınızla Oynayın!

29 Nisan 2015 yazar: Serkan Levent
League of Legends’ı Facebook Arkadaşlarınızla Oynayın!
League of Legends
0

League of Legends oynamak arkadaşlarla daha bi güzel. Üstelik şimdi, daha fazla arkadaşınızla buluşmanız için yepyeni bir özellik sizi bekliyor. İlk olarak Türkiye Sunucusu’nda aktif olan bir seçenek sayesinde arkadaş listenizin en altında göreceğiniz Arkadaş Ekle tuşuna basarak Facebook’ta League of Legends oynayan arkadaşlarınızı kolayca bulabilirsiniz. Üstelik bu özelliği kullanarak eklediğiniz arkadaşlarınızla 29 Mayıs’a kadar oyuna girdiğinizde, 4 galibiyetlik IP Takviyesi de kazanacaksınız (kazanılan takviyeler 29 Mayıs tarihinden sonra hesaplarınızda aktif olacaktır).

Arkadaş Ekle nasıl çalışır, Facebook’ta paylaşım yapar mı?

Arkadaş Ekle özelliğini devreye soktuğunuzda, istemci üzerinde arkadaş listesinin alt kısmında arkadaş önerileri görmeye başlayacaksınız. Arkadaş önerilerini kabul edip listenize ekleyebilir veya bildirimi yok sayarak kapatabilirsiniz. Bu özelliğin esasında başka da bir olayı yok. Arkadaş önerisi görmek için gerekli koşullar şöyle:

  • Öncelikle hem sizin hem de önerilecek arkadaşınızın bu özelliği devreye sokup, Facebook ve LoL hesapları arasındaki bağlantıyı onaylaması lazım
  • Facebook’ta halihazırda arkadaş olmanız lazım
  • League of Legends’da birbirinizi arkadaş olarak önceden eklememiş olmanız lazım
  • Ne sizin ne de önerilecek arkadaşınızın daha önceden çıkan arkadaş önerisini yok saymamış olması lazım

Gelen arkadaş önerisi açıldığında ilk olarak arkadaşınızın Facebook profil resmini, adı-soyadını ve sihirdar adını göreceksiniz. İkiniz de LoL’de arkadaş olmayı kabul ettikten sonra birbirinizin sihirdar adı ile sihirdar simgesini görürsünüz. Öneriyi yok saymayı tercih ederseniz, o oyuncu için önerilen arkadaş olarak görünmeyeceksiniz.

Arkadaş Ekle özelliği Türkiye Sunucusu’nda devrede! 4 galibiyetlik IP Takviyesi hediyesini kazanma şansı yalnız 1 ay boyunca (29 Mayıs’a kadar) geçerli. IP takviyelerinin hesabınıza yüklenmesi de yine bu tarih itibariyle gerçekleşecek.

 

kaynak: League of Legends

Bir Cevap Yazın