KMF’de Yarı Final Zamanı

19 Mart 2016 yazar: Serkan Levent
KMF’de Yarı Final Zamanı
League of Legends
0

KMF’de heyecan giderek artıyor. Beşiktaş.Oyunhizmetleri, HWA Gaming, SuperMassive ve Team Turquality’nin yer aldığı çeyrek final karşılaşmaları hafta sonu oynandı, Dark Passage ve Team AURORA’nın rakipleri belli oldu.

SUPERMASSIVE – TEAM TURQUALITY

Çeyrek final mücadelelerinde ilk seri SuperMassive ile Team Turquality arasındaydı. Dark Passage ve Team AURORA’nın kimle eşleşeceği konusunda belirleyici konumda olan bu seride, özellikle 3. maç nefesleri kesti. 2 takım için de Nexus’a son vuruştan dönen mücadele muhteşem bir sonla tamamlandı ve uzun yıllar unutamayacağımız bir karşılaşmayı hafızalarımıza kazımış olduk.

 

 

Genel olarak az skorlu geçen seride TT’nin yeni kadrosuna üstünlük kurmayı başaran SuperMassive, bu tur için ikna edici, ancak gelecek için soru işaretleri yaratan bir performansla yarı finale yükselerek Team AURORA’nın rakibi oldu.

BEŞİKTAŞ.OYUNHİZMETLERİ – HWA GAMING

Beşiktaş.Oyunhizmetleri’nin harika başladığı ancak HWA Gaming’in giderek toparlandığı seride dengelerin sürekli değiştiğini gördük. Durum 2-1 BJK lehineyken oynanan 4. maç muhtemelen her iki takım için de Kış Mevsimi’nin en stresli karşılaşmasıydı. 47 dakika süren mücadele sürekli iki takım arasında gidip geldi ancak rakibinin pozisyon hatalarını daha iyi değerlendiren BJK bu karşılaşmadan galip ayrılarak seriyi 4. maçta bitirdi.

 

 

Beşiktaş.Oyunhizmetleri ligi 4. sırada bitirdiği için takımın yarı finaldeki rakibi lig lideri Dark Passage oldu.

KMF’de yarı final karşılaşmaları bu hafta sonu oynanacak. Yayın programını aşağıda bulabilirsiniz.

  • 26 Mart Cumartesi – 12.30: KMF Özel
  • 26 Mart Cumartesi – 14.00: Team AURORA vs SuperMassive
  • 27 Mart Pazar – 14.00: Dark Passage vs Beşiktaş.Oyunhizmetleri

Bir Cevap Yazın