KMF İçin Geri Sayım Başladı

27 Şubat 2016 yazar: Serkan Levent
KMF İçin Geri Sayım Başladı
League of Legends
0

Şampiyonluk Ligi tarihinin en çekişmeli mevsiminde kupaya kim uzanacak? Kış Mevsimi Finalleri’ne katılmaya hak kazanan 6 takım finale yükselmek için mücadele edecek, şampiyon 3 Nisan Pazar günü Volkswagen Arena’da belli olacak.

Muhteşem bir rekabete sahne olan 2016 Şampiyonluk Ligi’nde takımların KMF mücadelesi nefes kesiyor. 7 haftalık lig aşamasında ilk 6 sıraya giren ekipler KMF’ye katılmaya hak kazanacak. Önce çeyrek, ardından da yarı finali başarıyla geçen iki ekibin final karşılaşması, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de Volkswagen Arena’da gerçekleşecek.

5 maçlık seri üzerinden oynanacak final karşılaşmasından şampiyon olarak ayrılacak takım, 8 bölge temsilcisinin karşı karşıya geleceği Uluslararası Wild Card Özel Turnuvası’nda (IWCI) ülkemiz adına mücadele etme fırsatına erişecek. IWCI’dan zaferle ayrılan ekibin bir sonraki durağı ise 5 ana bölge şampiyonuyla karşılaşacağı, 2015’te Dumbledoge’un Faker’dan ilk kanı aldığı Sezon Ortası Özel Turnuvası (MSI) olacak.

KMF sırasında kurulacak etkinlik alanlarının yanı sıra birçok tanıdık isim, cosplayer’lar ve kostüm hediyesi de biletli katılımcıları bekliyor olacak.

Bir Cevap Yazın