Keane’den Urgot Açıklaması

22 Mart 2015 yazar: Serkan Levent
Keane’den Urgot Açıklaması
League of Legends
0

Geçtiğimiz gün Kuzey Amerika LCS’in ilk gününde mükemmel bir mücadeleye tanık olduk. Ligin ve sezonun önemli şampiyon adaylarından TSM ve Gravity Gaming takımları arasında geçen mücadelede büyük sürprizlere tanık olduk.

Gravity Gaming’in orta koridor oyuncusu Lae-Young “Keane” Jang’den beklenmedik bir şekilde Urgot seçimi geldi ve işte o andan itibaren işler tersine döndü. Bölgenin en iyi orta koridor oyuncusu olarak gösterilen, Søren “Bjergsen” Bjerg’in Zed’ine orta koridoru dar eden oyuncu, takımın galibiyetinde önemli bir pay sahibi oldu.

Keane galibiyet sonrası yaptığı açıklamada, Urgot seçiminin bir haftada önce belirlendiği ve bir hafta boyunca bu şampiyona dayalı taktikler geliştirdiklerini belirtti. Karşısına Zed seçiminin geleceğini yüksek ihtimalle zaten geleceğini bildiğini söyleyen oyuncu, Urgot’un menzilinin oldukça geniş ve hasar potansiyelinin oldukça yükseğe çıkabildiğini ifade etti.

Ayrıca Keane’nin yaptığı açıklamadan en dikkat çeken nokta ise şu oldu. “Urgot seçimi yaptığımda, her şampiyonun karşısında durabiliyorum.”

Peki Keane’nin bu Urgot öz güveni hakkında siz ne düşünüyorsunuz? İlerleyen günlerde yine Keane’den veya diğer oyunculardan farklı bir orta koridor şampiyonu görür müyüz dersiniz?

kaynak: TheDailyDot

Bir Cevap Yazın