IWCI Yarı Final Maçları

24 Nisan 2015 yazar: Serkan Levent
IWCI Yarı Final Maçları
League of Legends
0

Uluslararası Wild Card Özel Turnuvası’nın 3. günü tamamlandı ve grup aşaması sonlandı.

Günün sonuna gelindiğinde 1 galibiyette kalan Kaos Latin Gamers ve Detonation FocusMe mücadeleye veda ederken, ilk 4 takımın yarı finale yükselecek olması, geri kalan 5 takım arasında inanılmaz bir çekişme yaşanmasına sebep oldu.

3. güne 6 maçını tamamlamış olarak giren Hard Random, yarı finale adını yazdıran ilk ekip olmuştu. Bangkok Titans’ın Kaos Latin Gamers’ı yenmesiyle başlayan günde, Uzakdoğu Asya temsilcisi, yarı finali garantileyen ikinci takım oldu. Chiefs, Japon takımı Detoniaton FocusMe’yi mağlup edip 3 galibiyete yükselirken, bir sonraki maçta Kaos Latin Gamers, bu sefer INTZ’e karşı mağlubiyet yaşayarak, yarı finale yükselen iki takımın da yendiği isim oluyordu.

Beşiktaş’ın şansı ise Bangkok Titans ile Chiefs arasındaki maça bağlıydı. IWCI’nin flaş ekibi Bangkok Titans’ın Okyanusya temsilcisi Chiefs’i yenmesiyle beraber Beşiktaş ikili averaj avantajını ele geçirdi. Günün son maçında Detonation FocusMe’yi mağlup etmeyi başaran Beşiktaş, galibiyet-mağlubiyet sayılarını Chiefs ile eşitledi ve Chiefs’e karşı galip geldiğinden dolayı ikili averaj ile yarı finale yükselen son takım oldu.

Bu sonuçların ardından yarı finalde eşleşme tablosu şu şekilde:

IWCI Bracket SF

IWCI yarı finalinde her iki maç da 24 Nisan Cuma günü gerçekleşecek. LoL TV’den canlı yayınlanacak maçların programı aşağıdaki gibi:

24 Nisan Cuma – 17.00

  • Hard Random vs INTZ

24 Nisan Cuma – 21.00

  • Bangkok Titans vs Beşiktaş

 

kaynak: League of Legends

Bir Cevap Yazın