IEM Katowice İzleyici Klavuzu

01 Mart 2016 yazar: Serkan Levent
IEM Katowice İzleyici Klavuzu
CS:GO
0

CS:GO arenasının merakla beklenen majör turnuvası IEM Katowice’in her bir detayını bulabileceğiniz izleyici kılavuzu organizatörler tarafından yayınlandı.

250.000 doların üzerinde ödül havuzunun bulunacağı büyük turnuva 2 Mart tarihinde start alıp, 5 Mart tarihinde ise şampiyonunu belirleyecek. Polonya’nın Katowice şehrinde düzenlenecek olan turnuva Intel Extreme Masters’ın katkılarıyla gerçekleşecek.

Dünyanın dört bir yanından en iyi 12 CS:GO takımının yer alacağı turnuva ikişer grup maçlarıyla başlayacak ve grubunu en iyi şekilde tamamlayan takımların mücadeleleriyle devam edecek. Altışar takımların oluşturduğu gruplara, turnuva takvimine ve sunucu listesine aşağıdaki kılavuzdan ulaşabilirsiniz.

 

Group A Group B
fnatic EnVyUs
Natus Vincere Astralis
Luminosity Virtus.pro
mousesports FaZe
NiP E-frag.net
TheMongolz Tempo Storm

Turnuva Takvimi:

Wednesday, March 2
12:20 fnatic vs. Natus Vincere
12:20 mousesports vs. NiP
13:40 Luminosity vs. Natus Vincere
13:40 mousesports vs. TheMongolz
15:00 fnatic vs. Luminosity
15:00 NiP vs. TheMongolz
16:20 fnatic vs. NiP
16:20 mousesports vs. Natus Vincere
17:40 Luminosity vs. TheMongolz
17:40 NiP vs. Natus Vincere
19:00 mousesports vs. Luminosity
19:00 fnatic vs. TheMongolz
20:20 Natus Vincere vs. TheMongolz
20:20 Luminosity vs. NiP
20:20 fnatic vs. mousesports
Thursday, March 3
12:20 EnVyUs vs. Astralis
12:20 E-frag.net vs. FaZe
13:40 Virtus.pro vs. Astralis
13:40 E-frag.net vs. Tempo Storm
15:00 EnVyUs vs. Virtus.pro
15:00 FaZe vs. Tempo Storm
16:20 EnVyUs vs. FaZe
16:20 E-frag.net vs. Astralis
17:40 Virtus.pro vs. Tempo Storm
17:40 FaZe vs. Astralis
19:00 E-frag.net vs. Virtus.pro
19:00 EnVyUs vs. Tempo Storm
20:20 Astralis vs. Tempo Storm
20:20 Virtus.pro vs. FaZe
20:20 EnVyUs vs. E-frag.net
Friday, March 4
12:30 Quarter-final #1 (bo3)
15:50 Quarter-final #2 (bo3)
19:10 Semi-final #1 (bo3)
22:30 Semi-final #2 (bo3)
Saturday, March 5
18:00 Grand final (bo5)

Sunucu Listesi

Will “Chobra” Cho – Host
O. J. Borg – Sideline reporter

Matthew “Sadokist” Trivett – Analyst desk host
Janko “YNk” Paunović – Analyst

Lauren “Pansy” Scott – Commentator
Alex “Machine” Richardson – Commentator
Anders Blume – Commentator
Auguste “Semmler” Massonat – Commentator
Henry “HenryG” Greer – Commentator
Jason “moses” O’Toole – Commentator

Heather “sapphiRe” Garozzo – Observer
Alex Rush – Observer

Bir Cevap Yazın