HyperX Elite League Duyuruldu

09 Temmuz 2015 yazar: Serkan Levent
HyperX Elite League Duyuruldu
CS:GO
0

Geçtiğimiz ay duyurusunu yapılan ve eSpor arenasının en büyük takımlarının yer alacağı HyperX Elite League için hala kayıt yaptırmadıysanız, üzülmeyin! Kayıtlar hala devam ediyor.

Ülkemizin önde gelen ve başarılı eSpor takımlarının da yer alacağı HyperX Elite League tam tamına 25.000 değerinde ödül havuzu sunuyor. Katılımın ücretsiz olması ile birlikte sınırsız bir katılım hakkı sunan turnuva ülkenin dört bir yanından takımları bir araya getiriyor.

Adından da anlaşılacağı üzere HyperX’in katkılarıyla düzenlenecek olan lig online mücadelelerle başlayacak. Her oyuna özel elemelerin ardından bu elemelerden başarıyla ayrılan 8 oyuncu veya takım HyperX Elite League’ine katılmaya hak kazanacak. CS:GO, League of Legends ve Hearthstone oyunlarına ev sahipliği yapacak olan HyperX Elite League, 7 haftalık bir lig sürenin ardından en istikrarlı ve başarılı takıma en büyük ödülü sunacak. Finale ise 12-13 Eylül tarihleri arasında Zocco’s Oyun Merkezi büyük ödül için ev sahiliği yapacak.

Tüm oyunlarda o oyunun en iyi takımlarının yer alacak olmasıyla birlikte ayrıca Space Soldiers, HWA, Dark Passage gibi takımlar da turnuvadaki yerini alacak. Eğer siz de kendinize veya takımınıza güveniyorsanız ve bu ligde bende varım diyorsanız, aşağıdaki adresten turnuvaya kayıt olabilirsiniz. Unutmayın turnuvaya kayıt için son 10 gün! Şimdiden bol şanslar…

HTTP://HYPERXLEAGUE.ZOCCOS.COM/TURNUVA-KAYİT/

Bir Cevap Yazın