Gambit Gaming’den Gaming House Atağı

28 Ocak 2015 yazar: Serkan Levent
Gambit Gaming’den Gaming House Atağı
League of Legends
0

League of Legends sahnesinin popüler takımlarından biri olan ve aynı zamanda EU LCS’de mücadele veren Gambit Gaming, Almanya‘ya taşındığını duyurdu.

Geçtiğimiz hafta Almanya’nın başkenti Berlin‘de bir gaming house açtığını duyuran ekip, bu hafta takımca yerleştiler. Hatırlayacağınız üzere bu seneden itibaren LCS EU maçlarının artık Almanya’da oynanmasına karar verilmiş, Rus ekibininde her hafta Rusya’dan Almanya’ya gelmesi takımı zorlamaktaydı.

Takımın koçu Jordan “Leivathan” Thwaites LCS’in ilk haftasına gelemeyerek takımının yanında yer alamadı fakat belirtilenlere göre yakın bir zamanda o da ekibin yanına taşınmış olacak.

Son iki yıldır gaming houselar bir lüks olarak gözükmüyor. Lakin eSpor arenasının uzun süredir takipçileri yakından bilir ki, eskiden gaming housea sahip olan takımlar oldukça göz üstünde tutulur, ayrı bir yere sahip olurlardı. Şimdi ise özellikle League of Legends takımları arasında bir zorunluluk olarak gözüküyor.

Yöneticiler tarafından belirtilenlere göre yakın bir zamanda oyun evine dair videolar ve görüntüler yakın bir zamanda paylaşılacak.

20150127212353-3833

Bir Cevap Yazın