Epsilon’da Sular Durulmuyor

30 Ocak 2015 yazar: Serkan Levent
Epsilon’da Sular Durulmuyor
CS:GO
0

CS:GO arenasının köklü ekiplerinden Epsilon’da sular bir türlü durulmak bilmiyor. Geçtiğimiz gün, Robin “GMX” Stahmer’ın takımla yollarını ayırmasıyla başlayan gergin ortam, bugün GMX’in yaptığı bir diğer açıklamayla gittikçe gerildi. Takımın aynı zamanda eski in-game leaderı olan oyuncu beklenmedik bir şekilde takımdan ayrılmasıyla birlikte GMX’in kişisel Facebook sayfasından yaptığı açıklama da pek gecikmedi.

Yaptığı açıklamada, takımdan karşılıklı anlaşarak ayrılmadığını belirten oyuncu, özellikle Epsilon’un oyundaki son CS:GO takımı olacağını belirtti. Ayrıca takımın bir diğer oyuncusu fxyo ile birlikte oyunda hiçbir şekilde anlaşamadığını belirten oyuncu, fxyo’nun değil de neden kendisi ile yolların ayrıldığını hala anlayamadığını söylüyor. Son olarak eski takımına iyi şanslar bile dilemek istemediğini söyleyen oyuncu, takımda fxyo’nun olduğu sürece takımın iyiye gideceğini düşünmediğini ifade etti.

CS:GO takipçilerinin yakından bileceği üzere Epsilon uzun süredir +1 oyuncu arama çabası içerisindeydi fakat GMX’in de takımdan ayrılmasıyla birlikte takım birden 3 kişiye düşmüş oldu.

1394753324.5303

Bir Cevap Yazın