En İyileri Siz Seçin!

20 Mart 2016 yazar: Serkan Levent
En İyileri Siz Seçin!
League of Legends
0

2016 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nde lig aşaması inanılmaz maçlara ve performanslara sahne oldu. Peki kendi rolünde en iyi oyuncular ve koç kimdi? Bunu belirlemek sizin oylarınızın ucunda.

3 Nisan Pazar günü Volkswagen Arena’da gerçekleşecek Kış Mevsimi Finali önemli bir ödül törenine de ev sahipliği yapacak. Kış Mevsimi’nde 7 hafta süren lig aşaması boyunca en iyi performansı gösteren oyuncular ve koç, sizlerin oyları ve Şampiyonluk Ligi yorumcularından oluşan jürinin puanlarıyla belirlenecek. 2016 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi karşılaşmalarını hatırlamak için LoLeSpor YouTube kanalından maç özetlerini izleyebilirsiniz.

2016 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nde size göre en iyi performans gösterenleri oylayarak, favorilerinizin Volkswagen Arena’da boy göstermesini ve mevsimin en iyi 5’ine seçilmesini sağlayabilirsiniz!

Üst koridor oylaması için tıklayın!

Ormancı oylaması için tıklayın!

Orta koridor oylaması için tıklayın!

Nişancı oylaması için tıklayın!

Destek oylaması için tıklayın!

Koç oylaması için tıklayın!

Oylama sonucunda koridorlarının en iyisi seçilen oyuncular ve koç, ödüllerini Kış Mevsimi Finali sırasında alacak. KMF heyecanına ortak olmak için resmi LoLeSpor Twitter hesabından gelişmeleri ve yeni içerikleri takip etmeyi unutmayın!

Bir Cevap Yazın