Dark Passage White Sahnede!

02 Mart 2015 yazar: Serkan Levent
Dark Passage White Sahnede!
League of Legends
0

Takımımızın bu hafta başlayacak Yükselme Liginde mücadele edecek yeni takımımız Dark Passage White!

Şampiyonluk Ligine yükselmek için Yükselme Liginde mücadele edecek olan yeni takımımızın kadrosunda tanıdık isimler yer alıyor.

Dark Passage’ın Sezon 4’de destek rolünü üstlenen ve yeni sezon ile beraber koç olarak devam eden Ercan ” Trielbaenre ” Bozkurt, bu sezon Şampiyonluk Ligi ekibi Numberone ile başarılı bir grafik çizen tecrübeli nişancı Ege “padden” Acar ile beraber DP White’ın alt koridorunu oluşturacak. Ercan Yükselme Liginde oynayacağı için Dark Passage’ın koçu olarak devam edemeyecek. Orta Koridor ve Ormancı rollerinde ise 2 Polonyalı oyuncumuz bulunuyor. Daha önce meloncats ile EU Challenger Series elemelerine katılan Bogusław “Abaria” Dobryniewski Orta Koridor, Denial eSports ile geçtiğimiz sezon Challenger Series’de yer alan Bartosz “Babunia” Dzikowski ise ormancı rolünde DP White için mücadele edecek. Son olarak ise Üst Koridor oyuncumuz bu sezon Numberone ile beraber Şampiyonluk Ligi elemesini kazanan Taner ” Rare ” Levendoğlu olacak.

Yükselme Liginde aynı organizasyon ve isime sahip 2 takım bulunamayacağından dolayı “Tigons” kadromuz takımımızdan ayrılarak Dark Division ismi ile devam edecek. Bugüne kadar Tigons’da emeği geçen tüm oyuncu arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, elemelerde başarılar diliyoruz.

Dark Passage White

Bartosz “Babunia” Dzikowski
Bogusław “abaria” Dobryniewski
Taner ”Rare” Levendoğlu
Ege “padden” Acar
Ercan ”Trielbaenre” Bozkurt

Bir Cevap Yazın