CryTek’in Sanal Gerçeklik Demosunu Duyurdu!

18 Kasım 2015 yazar: Anıl Dinçer
CryTek’in Sanal Gerçeklik Demosunu Duyurdu!
Diğer Oyunlardan Haberler
0

Crytek’in, “Back to Dinosaur Island” Sanal Gerçeklik (VR) teknoloji demosu dünya çapında ücretsiz olarak sunuluyor.Oyuncular hiç bir engel olmadan bireysel bir şekilde oyuna artık erişebiliyor.

Back to Dinosaur Island’da oyuncular, bebek bir dinazorun gözleri ve kulakları olacaklar. 3 boyutlu geliştirme çözümü sayesinde oyuncuları, dinazor yumurtaları ve mükemmel bitkilerin yer aldığı büyüleyici bir orman bekliyor. Oyuncular, yumurtalar ve yusufçuklar dahil etraflarındaki öğelerle etkileşime geçebiliyor ve dev bir dinazorla karşı karşıya geliyorlar.

Back-to-Dinosaur-Island-2
Back to Dinosaur Island‘ın çıkması ile beraber sanal gerçeklik ile sıradan oyunlara kıyasla daha kaliteli ve etkileyici bir deneyim yansıttığını belirten Crytek Yapım Direktörü David Bowman sözlerine şu şekilde devam etti: “İki boyutlu seyredildiğinde bile akıllara durgunluk verecek güzellikte olan bu demoda, insanın dev bir dinozorun nefesini yüzünde hissetmesi ve kendine has üç boyutlu görsel teknoloji sayesinde kendisini bambaşka bir gerçekliğin içinde bulması başka herhangi bir yerde rastlanamaz bir deneyim oluşturuyor.”

Aynı zamanda bugün yayınlanan Back to Dinosaur Island demosu Oculus Rift Development Kit 2 modeli ve üst modelleriyle uyumludur. Oyuncular, Crytek’in devam eden sanal gerçeklik projelerini www.crytek.com ve www.cryengine.com adreslerinden takip edebilirler.Back to Dinosaur Island demosunu ücretsiz olarak buradan deneyimleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın