Counter-Strike: Global Offensive İçin Yeni Operasyon Paketi Geldi !

18 Şubat 2016 yazar: Çağkan Yiğit
Counter-Strike: Global Offensive İçin Yeni Operasyon Paketi Geldi !
CS:GO
0

Geçtiğimiz aylardan itibaren değişen rütbe sistemi ile birçok olumsuz tepkilere maruz kalan ve oyun içerisinde hala önüne geçilemeyen hileler  ile artık oynanamaz hale gelen ünlü FPS oyunları arasında yer alanCounter-Strike: Global Offensive için geçtiğimiz saatler içerisinde yeni bir operasyon paketi satışa sunuldu.

Operation Wildfire adı altı ile satışa sunulan yeni operasyon paketimiz,  17.50lira etiket fiyatına sahip olarak karşımıza çıktı. Counter-Strike: Global Offensive için gelen 1.6 GB indirme boyutuna sahip olan güncelleme ile oyuna dahil edilen paket ile birçok yenilik de bizlerle buluştu. Oyun için yedinci paket olan Wildfire ile ilk olarak aynı ismi taşıyan Wildfire Case yani Wildfire Kasası oyuna dahil edildi. 16 adet farklı silah kamuflajı ile birlikte yeni bıçağımız olan Bowie oyun içerisindeki yerini aldı.

Yeni kasa ile birlikte Wildfire Campaign ve Gemini Campaign isimli olan oyun seçenekleri ile 50 adete yakın yeni görev oynanabilir olarak bizlere sunuldu. Bu görevler ile birlikte oyun içerisinde yer alan seviyemizi geliştirebilirken; operasyon ifademizi de altın değerine çıkarabileceğiz. Bu görevler içerisinde de yer alan Gemini Campaign’de arkadaşlarımız ile oynayacağımı görevler yani co-op seçenekli görevler de karşımıza çıkıyor.

Bu iki görev defterinin yanında ise Blitz Missions oyundaki yerini aldı. Bu oyun seçeneği ile ise günün belirli saatlerinde belirli harita ve oyun modları etkinliği başlayacak ve bu etkinlikler ile daha fazla tecrübe puanına sahip olabileceğiz. Tabi yeni görevler ile birlikte yeni haritalar da bizlerle buluştu. Toplamda 7 adet yeni haritanın geldiği paket ile 99 yılında oyuna dahil edilen Nuke haritası da yenilenmiş yüzü ile oyuna dahil edildi.

Bir Cevap Yazın