Counter Strike Android’e Geliyor

03 Kasım 2015 yazar: Anıl Dinçer
Counter Strike Android’e Geliyor
Diğer Oyunlardan Haberler
0

Counter Strike oyununu bilmeyenimiz yoktur sanırsam değil mi? Hepimizin internet kafelerde saatlerini harcadığı bir döneme damgasını vurmuş olan oyundur Counter Strike. Multi-player ve online oyun diyince akla bütün oyunların atası Counter gelir. Yılların eskitemediği oyun için iyi bir haberimiz var: Counter artık Android tabanı olan telefonlarda ve tabletlerde oynanabilecek!

28849
Otobüste giderken, evde yan gelip yatarken, ofiste canınız sıkıldığında veya okulda ders aralarında (siz bunu ders arasında yapın ders için de yapıp da başımıza iş almayalım gençler) hemen telefonumuzdan veya tabletimizden Counter’da kapışabiliriz. Sdlash3d adlı geliştirici ekip Android platformu için Counter-Strike 1.6 oyununu entegre etmeyi başardığını açıkladı. Sdlash3d adlı geliştirici ekip ayrıca Counter-Strike 1.6’nın Android cihazlar üzerinde nasıl çalışacağına yönelik bir de video yayınladı. Bu iki-üç cümle sizi Counter’cıları coşturmaya yetmiştir. İnsanın tüyleri diken diken oluyor değil mi?

28861
Şunu belirtmek gerekiyor ki maalesef resmi bir paket değil.Google Play Store’da telif haklarından dolayı yer alamayacak ve sadece Apk olarak internetten ulaşılabilecek. Yeter ki Counter Android’e gelsin. Geliştirici arkadaşlar şu aralar son denemelerini yapıyorlar ve bir-iki hafta içersinde Apk olarak ücretsiz bir şekilde indirilmeye hazır olacak.

Aşağıda geliştirici ekibin bizzat paylaştığı videoyu izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Bir Cevap Yazın