Coca-Cola Zero’dan “Sezonun En Çok Gelişme Gösteren Oyuncusu” Ödülü

05 Ağustos 2015 yazar: Serkan Levent
Coca-Cola Zero’dan “Sezonun En Çok Gelişme Gösteren Oyuncusu” Ödülü
League of Legends
0

Muhteşem bir çekişmeye sahne olan 2015 Sezonu, izlediğimiz inanılmaz anların yanı sıra birçok yeni oyuncuyu da tanımamızı sağladı.

Oylamaya bağlantıya tıklayarak katılabilir ve 2015 Sezonu’nda kendini en çok geliştirdiğini düşündüğünüz oyuncuya oy verebilirsiniz. 7 Ağustos 23.59’a kadar sürecek oylamada, her gün 1 oy kullanma hakkınız var! Bu oyuncular arasından bizim takımımızdan aday gösterilen oyuncu ise üst koridorumuzu emanet ettiğimiz Kaan “Elwind” Atıcı.

İşte bu oyuncular arasından, League of Legends 2015 Sezonu boyunca Şampiyonluk Ligi’nde kendini en çok geliştiren isim, sizin oylarınızla belirleniyor. Coca-Cola Zero sponsorluğundaki “Sezonun En çok Gelişme Gösteren Oyuncusu” ödülüne aday olan 4 isim şu şekilde:

FURKAN “IMMORTORU” TEKEŞ
OYUN HİZMETLERİ – ORTA KORİDOR

Kış Mevsimi’nde Yükselme Ligi’nde mücadele eden Immortoru, takımı Şampiyonluk Ligi yarışında ilerlerken taşıyıcı rolünün hakkını fazlasıyla verdi. Özellikle Azir performansıyla akıllarda yer eden ve ultileriyle izleyicilere unutulmaz anlar yaşatan oyuncu, Şampiyonluk Ligi’ne Yaz Mevsimi’nde adım atmasına rağmen iyi oyunuyla etkisini gösterdi.

FURKAN “STOMAGED” GÜNGÖR
HWA.GAMESATIŞ – ORMAN

Sezon başında rol değiştiren bir başka isim de Stomaged’di. Üst koridordan orman rolüne geçen Stomaged, HWA.Gamesatış’ın bu sezonki başarısında büyük pay sahibi oldu. Erken safhada gerçekleştirdiği baskınlar ve takım savaşlarında yaptığı doğru odaklanmayla alkış toplayan Stomaged, rolüne hızlı bir şekilde alışarak kısa sürede ligin en iyi ormancılarından biri haline geldi.

KAAN “ELWİND” ATICI
DARK PASSAGE – ÜST KORİDOR

2015 Sezonu’na değişikliklerle giren Dark Passage, radikal bir kararla üst koridora BPI’dan Elwind’i transfer etmişti. Orta koridorda oynamaya alışık olduğundan başlarda oldukça zorlanan ve kendinden bekleneni veremeyen Elwind, Kış Mevsimi’nin sonuna doğru arttırdığı performansını Yaz Mevsimi’nde doruğa çıkarttı. Şu an hem taşıyıcı hem de tank şampiyonlarla gösterdiği oyun, Elwind’in Dark Passage adına önemli bir güç olmasını sağlıyor.-

KEMAL “DUMBLEDOGE” GÖKSELOĞLU
BEŞİKTAŞ – DESTEK

Yükselme Ligi için mücadele ederken bir anda kendini şampiyonluk yarışı içinde bulan Dumbledoge, 2015 Sezonu’nun en büyük patlama yapan oyuncularından biri oldu. Beşiktaş ile ilk şampiyonluğunu yaşayan isim, IWCI zaferinin ardından MSI’da Faker’dan ilk kanı alarak adından iyice söz ettirdi. Dumbledoge her ne kadar destek rolünde oynasa da, “taşıyıcı destek” unvanını sonuna kadar hak eden bir oyuncu.

Coca-Cola Zero sponsorluğundaki Sezonun En Çok Gelişme Gösteren Oyuncusu ödülü, 8 Ağustos Cumartesi günü Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek olan 2015 Türkiye Büyük Finali sırasında sahnede verilecek. En çok gelişim gösterdiğini düşündüğünüz oyuncuyu TBF sahnesine çıkartmak için oy kullanmayı unutmayın!

Bir Cevap Yazın