Assassin’s Creed’in PC İçin Çıkış Fragmanı Yayınlandı

19 Kasım 2015 yazar: Anıl Dinçer
Assassin’s Creed’in PC İçin Çıkış Fragmanı Yayınlandı
Diğer Oyunlardan Haberler
0

PC kullanıcılarının bekleyişi bugün sabah saatlerinde bitti. PlayStation 4 ve Xbox One için 23 Ekim tarihinde çıkmış olan Assassin’s Creed: Syndicate, bugün itibarıyla PC kullanıcıları ile de buluşacak. Öncesinde ise çıkış fragmanı bizlerle buluştu.

Dünya tarihindeki önemli olayları konu almasıyla ünlü olan Assassin’s Creed serisinin son oyunu olan Assassin’s Creed: Syndicate, Londra şehrinde yaşanan sanayi devrimini konu alıyor. Geçtiğimiz ay PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları ile buluşan Syndicate, serinin bir önceki oyunu olan Assassin’s Creed: Unity yüzünden beklenen açılışı yapamamış olsa da, sonradan bir şekilde toparlamayı başarmıştı. Ancak yayınlanan inceleme puanlarına bakılırsa, oyun yeteri kadar sevilmişe benzemiyor.

ACS-media-SS-4-big_202195_202309
Şimdi ise sıra PC versiyonuna geldi. NVIDIA kartları için sunulan GameWorks desteği ile görsel açıdan PlayStation 4 ve Xbox One versiyonlarına göre bir hayli kaliteli bir görselliğe sahip olacak olan Assassin’s Creed: Syndicate için yayınlanmış olan çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sizi bu hoş Launch Trailer ile baş başa bırakıyoruz.İyi seyirler!

Bir Cevap Yazın