All-Star Oylaması Başlıyor

24 Eylül 2015 yazar: Serkan Levent
All-Star Oylaması Başlıyor
League of Legends
0

Bu yıl Dünya Şampiyonası tamamlandıktan sonra uluslararası bir başka etkinlik eSpor seyircilerini bekliyor! 7 Wild Card bölgesinin sizler tarafından seçilen rüya takımları, All-Star Etkinliği boyunca Avustralya’da karşı karşıya geliyor.

Kasım ayında gerçekleşecek Wild Card All-Star Turnuvası (IWCA), daha önce ülkemizde düzenlenen Uluslararası Wild Card Özel Turnuvası’ndan tanıdığımız 7 bölgenin en iyi oyuncularından oluşan temsilcilerini bir araya getirecek. Bağımsız Devletler Topluluğu, Brezilya, Japonya, Latin Amerika, Okyanusya, Türkiye ve Uzakdoğu Asya’da gerçekleşecek oylamalar sonucu her bölgenin rüya takımları ortaya çıkacak ve bu 7 takım 23-29 Kasım tarihleri arasında Avustralya Melbourne’deki 7.500 kişi kapasiteli Margaret Court Arena’da kozlarını paylaşacak.

5’e 5 Sihirdar Vadisi maçlarının haricinde 1’e 1 kapışmalar ve farklı yarışmaların da gerçekleşeceği mücadeleler sonucu en çok puanı toplayan takım Wild Card All-Star Turnuvası’nın şampiyonu olacak ve 10-13 Aralık tarihleri arasında Los Angeles’taki Kuzey Amerika LCS stüdyolarında gerçekleşecek All-Star Etkinliği’ne katılmaya hak kazanacak.

Şampiyonluk Ligi’nin en iyi oyuncularından oluşacak Wild Card All-Star kadrosunu sizler belirleyeceksiniz. Aynı saflarda mücadele etmesini istediğiniz oyuncular için, 29 Eylül Salı günü saat 18.00’a kadar her gün 1 defa oy verebilirsiniz. Tabii ŞL All-Star kadrosu için bazı kurallar var, bu kurallar:

  • ŞL All-Star kadrosunda bir takımdan en fazla 2 oyuncu bulunabilir. Aynı takımdan 3 farklı roldeki oyuncular kendi rollerinde en yüksek oy oranına sahipse, bu 3 oyuncudan en yüksek oy sayısına sahip 2 kişi All-Star kadrosunda yer alacak.
  • ŞL All-Star kadrosunda en fazla 2 yabancı oyuncu bulunabilir. 3 yabancı oyuncu kendi rollerinde en yüksek oy oranına sahip olursa, bu 3 oyuncudan en yüksek oy sayısına sahip 2 kişi All-Star kadrosunda yer alacak.

Wild Card All-Star Turnuvası’na gidecek kadroyu belirlemek için oylamaya aşağıdan katılabilir ve oylamayı her gün yeniden ziyaret ederek desteklediğiniz oyuncuları hem zevkli hem de rekabet oranı yüksek bir organizasyonda izleme fırsatı bulabilirsiniz.

Üst koridor All-Star oylaması
Ormancı All-Star oylaması
Orta koridor All-Star oylaması
Nişancı All-Star oylaması
Destek All-Star oylaması

Bir Cevap Yazın