AC Chronicles: India ve Russia İçin Tarihler Belirlendi

09 Aralık 2015 yazar: Anıl Dinçer
AC Chronicles: India ve Russia İçin Tarihler Belirlendi
Diğer Oyunlardan Haberler
0

Assassin’s Creed Chronicles, Assassin’s Creed Chronicles: China sonrası uzun bir sessizliğe gömülmüştü. Uzun süredir haber alınamayan India ve Russia için Climax Studios‘dan sessizliği bozacak nitelikte duyurular geldi.Üçlemenin diğer iki oyunu için tarih verdi.

1427820351-assassins-creed-chronicles-india-2
İngiltere’nin Portsmouth şehrinde kurulmuş olan oyun geliştiricisi Climax Studios, Ubisoft için 2.5D platform oyunu Assassin’s Creed Chronicles üçlemesini büyük bir özenle hazırlıyor. İlk oyunu büyük bir beğeni ile oynayan oyuncular, sabırsızlıkla devam oynlarını beklemeye başlamışlardı. Ancak her nedense açılışı China ile yapan stüdyodan, devam oyunları India ve Russia için uzun bir süre ses seda çıkmadı. Ta ki bugüne kadar… Yayıncı firma Ubisoft tarafından yapılan açıklama ile Assassin’s Creed Chronicles: India ve Assassin’s Creed Chronicles: Russia için çıkış tarihlerini duyurdu.

Buna göre, Assassin’s Creed Chronicles: India PlayStation 4, Xbox One ve PC için 12 Ocak 2016 tarihinde, Assassin’s Creed Chronicles: Russia ise yine PlayStation 4, Xbox One ve PC için 16 Şubat 2016 tarihinde dijital olarak satışa sunulacak. Üçlemenin tamamlanmasından sonra, oyunu kutulu olarak almak isteyen oyuncular için Assassin’s Creed Chronicles Trilogy adı altında toplanacak olan paket 9 Şubat 2016 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. Üçlemenin PlayStation Vita versiyonu ise 5 Nisan 2016 tarihinde oyun tutkunları ile buluşacak.

 

Bir Cevap Yazın