2016 CS:GO Dünya Şampiyonası Geliyor

23 Şubat 2016 yazar: Serkan Levent
2016 CS:GO Dünya Şampiyonası Geliyor
CS:GO
0

Rekabetçi odaklı oyun yapısıyla oyuncuların en çok tercih ettiği oyunlardan biri olan Counter-Strike: Global Offensive için 2016 Dünya Şampiyonası duyuruldu.

Günümüzde inanılmaz bir hızlı gelişim gösteren elektronik sporların ortaya çıkışında önemli bir etken olan Counter-Strike, Global Offensive oyunuyla da en çok kazandıran ve en popüler oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.Uluslararası arenada düzenlenen her turnvuada minimum 50.000 dolarlık ödül havuzlarıyla karşımıza çıkan CS:GO organizasyonları arasına en önemlilerinden biri ekleniyor. E-Frag.net firması tarafından organize edilecek olan 2016 CS:GO Dünya Şampiyonası’nda, 150.000 dolar ödül havuzu bulunacak.

Belirtilen ödül havuzunun 50.000 doları Sırbistan’da gerçekleşecek olan büyük finale katılan takımların seyehat masrafları için kullanılacak.

Amerika, Asya, Avrupa, Afrika ve Okyanusya bölgelerinden sekiz milli takıma ev sahipliği yapacak olan CS:GO Dünya Şampiyonası, 12-16 Ekim tarihleri arasında Sırbistan’ın Belgrad şehrinde gerçekleşecek.

Bir Cevap Yazın