2015 Yükselme Ligi başlıyor

27 Ocak 2015 yazar: Serkan Levent
2015 Yükselme Ligi başlıyor
League of Legends
0

Türkiye’nin ilk profesyonel ligi olan Şampiyonluk Ligi’nin başlamasının ardından, sıra 2015 Yükselme Ligi’nde. Dereceli takımınızı kurup eSpor macerasına atılmanın tam zamanı. Siz de bir sonraki mevsimde Şampiyonluk Ligi’nde yer alma şansı yakalayabilirsiniz.

Yükselme Ligi nasıl işleyecek?

Yükselme Ligi’ne katılmak isteyen takımlar, 5’e 5 Takımlar dereceli sıralamasında yükselmeye çalışacak. 26 Şubat 23.59’da dereceli sıralar dondurulacak ve en üst sırada yer alan 12 takım Yükselme Ligi Elemeleri’ne katılmaya hak kazanacak. Bu takımlar arasında yapılacak 3 maçlık karşılaşmalar, Yükselme Ligi Kış Mevsimi’nde mücadele edecek 6 takımı belirleyecek.

Yükselme Ligi Kış Mevsimi’nin 6 takımı birbirleriyle lig aşamasında karşılaşacak ve ilk ligin 4 sırasında yer almayı başaran takımlar, 11-12 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Yükselme Ligi Finalleri’ne katılmaya hak kazanacak. Yükselme Ligi Finalleri’nin galibi olan takım, otomatik olarak Şampiyonluk Ligi’ne yükselecek. 2. ve 3. sıralarda yer alan takımlarsa Şampiyonluk Ligi’nden gelen rakiplerine karşı eleme maçları oynayacak.

Vakit kaybetmeden dereceli takımınızı kurun, 26 Şubat’a kadar en iyi performansınızı sergileyin ve 2015 Yükselme Ligi’nde yer alma fırsatını yakalayın.

Bir Cevap Yazın