2015 Avrupa LCS Bahar Finalleri Madrid’te!

10 Mart 2015 yazar: Serkan Levent
2015 Avrupa LCS Bahar Finalleri Madrid’te!
League of Legends
0

Avrupa LCS Bahar Mevsimi Finalleri ufukta belirdi. Madrid’de gerçekleşecek olan ve Avrupa LCS Şampiyonu’nun belirleneceği Bahar Finalleri ile sezonun şimdiye kadarki en heyecanlı anları bizleri bekliyor. LCS Bahar Mevsimi finallerine İspanya’nın başkenti ev sahipliği yapacak.

Avrupa LCS Bahar Mevsimi kazananının belirleneceği Bahar Finalleri 18-19 Nisan tarihlerinde Madrid’de, Palacio Vistalegre’de düzenlenecek canlı etkinlikle oyuncuların huzurunda gerçekleştirilecek. Tansiyonun bir an bile düşmediği 9 haftalık LCS mücadelesinin ve 3 haftalık play-off maçlarının ardından şampiyonun kim olduğu sonunda ortaya çıkacak. Play-off fikstürüne, Lolesports.com’dan ulaşabilirsiniz. Kuzey Amerika LCS Bahar Finalleri hakkındaki detaylar ise çok yakında.

Bahar Finallerini birincilikle göğüsleyen takım, Mayıs’ta Florida’da düzenlenecek Sezon Ortası Özel Turnuvası’nda (MSI) Avrupa’yı temsil etme hakkını da kazanmış olacak. Dahası; Bahar Mevsimi’ni ikinci, üçüncü ve dördüncü olarak bitiren takımlar, Dünya Şampiyonası’na katılma şansı elde etmek için Şampiyonluk Puanı kazanacaklar.

Bir Cevap Yazın