2015 All Star Etkinliği Sonlandı

12 Aralık 2015 yazar: Serkan Levent
2015 All Star Etkinliği Sonlandı
League of Legends
0

1’e 1 turnuvasında seçilen Nasus’lar, 10 oyuncunun Blitzcrank oynadığı Birimiz Hepimiz İçin karşılaşması, bir oyuncunun klavyeyi diğer oyuncunun fareyi yönettiği İki Elin Nesi Var modu ve çok daha fazlası 2015 All-Star Etkinliği’ndeydi.

 

Birçok eğlenceli mücadelenin oynandığı ve Ateş Takımı ile Buz Takımı’nın amansız mücadelesine sahne olan All-Star Etkinliği bugün sabah saatlerinde son buldu. LCK, LMS ve NA LCS’in Ateş Takımı adına mücadele ederken, EU LCS, IWC ve LPL Buz Takımı’nı temsil etmek için Vadi’ye çıktı.

Toplam 8 farklı oyun modunda mücadele eden bölgeler ve oyuncular oynadıkları her moddan puan kazanarak takımlarını şampiyon yapmaya çalıştı. Son güne eşitlikle giren Ateş Takımı ve Buz Takımı’nın mücadelesi, 4. Gün’ün son maçı olan Bölgesel Final’e kalınca işler iyice kızıştı. Grup aşamasını namağlup geçen ve Kore LCK’yı çok rahat geçen Avrupa LCS, Faker’ın bölgesine karşı favori olarak seriye çıktı.

Kazananın takımına 300 puan getireceği final mücadelesinde muhteşem bir takım uyumu sergileyen ve rakibine nefes aldırmayan Kore LCK All-Star karması Avrupa LCS’i 2-0 ile geçerek Ateş Takımı’na şampiyonluğu getirdi.

All-Star Etkinliği’nde oynanan tüm karşılaşmaların sonuçlarını buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz All-Star Etkinliği sayfasında bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın