2015 All-Star Etkinliği Hakkında Açıklama

02 Eylül 2015 yazar: Serkan Levent
2015 All-Star Etkinliği Hakkında Açıklama
League of Legends
0

2015 Dünya Şampiyonası kupası kaldırılıp sezon sona ererken, dünyanın dört bir yanından oyuncular gözlerini yılın son uluslararası etkinliğine dikecek. 2015 All-Star Etkinliği (ASE); bölgeler arası müsabakalar, dillere destan 1’e 1 maçlar, izleyici oylarıyla belirlenen mücadeleler, eğlenceli oyun modları ve bölge karmalarının kapışmasıyla Vadi’de bambaşka bir rüzgâr estirecek.

Bu yıl Dünya Şampiyonası’nın yanı sıra, iki büyük uluslararası turnuva daha planladık. Yaz Mevsimi’nden önce Tallahassee’de düzenlenen Sezon Ortası Uluslararası Özel Turnuvası, çekişmeli havasıyla Mayıs ayını daha da ısıtmıştı. Dünya Şampiyonası’nın ardından, şimdi de 10-13 Aralık tarihleri arasında, Los Angeles’taki Kuzey Amerika LCS Stüdyosu’nda 2015 All-Star Etkinliği’ni düzenleyeceğiz. Sahnenin ortada yer aldığı dairesel stüdyo tasarımı sayesinde, bu yılki ASE her zamankinden daha fazla izleyici ağırlayacak.

2014 All-Star oylama formatından esinlendiğimiz organizasyonda; izleyiciler, oylarıyla NA LCS, EU LCS, LCK, LPL ve bu yıl profesyonel bölge statüsüne kavuşan LMS liglerinden beşer oyuncu seçerek rüya takımlarını belirleyecek. Wild Card All-Star galibinin de katılımıyla, takımların sayısı altıya ulaşacak. Ardından, bu altı rüya takım, kendi bölgelerinin Dünya Şampiyonası’ndaki performanslarına göre Ateş Takımı veya Buz Takımı’na dağıtılacak. Sonra da bu iki takım şöhret, eğlence ve bölgelerindeki oyunculara özel ödüller için kapışacak. Naru ve Thaldrin’i aynı takımda, Uluslararası Wild Card bölgelerini temsil ederken görmek istemez misiniz? Dünya çapındaki oylama, Kasım ayında başlayacak ve oylarınızı nasıl kullanacağınızla ilgili ayrıntıları etkinlik yaklaştıkça paylaşacağız.

Uluslararası Wild Card ekipleri, Sezon Ortası Uluslararası Özel Turnuvası ve Dünya Şampiyonası’nda olduğu gibi, All-Star Etkinliği heyecanına da dahil olacak. 2015 All-Star Etkinliği’nden önce bir sürprizimiz var. Bu yıl bir ilk gerçekleşecek ve Wild Card All-Star Turnuvası Kasım ayında, Avustralya’da düzenlenecek. Bu turnuvanın galibi, All-Star Etkinliği’nde Uluslararası Wild Card Bölgelerini temsil edecek. Bu yeni turnuvayla ilgili daha fazla ayrıntıyı da yakında paylaşacağız.

kaynak: League of Legends

Bir Cevap Yazın